Heb je een idee voor je buurt of wijk die je wilt uitvoeren?

Heb je een idee voor je buurt of wijk die je wilt uitvoeren?
Dan kun je hiervoor geld van de gemeente ontvangen. Dankzij een subsidie van € 1,5 miljoen euro van het Nationaal Programma Groningen kunnen wij als gemeente de komende jaren nieuwe ideeën vanuit de samenleving financieel ondersteunen. Het geld is voor alle inwoners uit onze gemeente, die een idee willen uitvoeren om de leefbaarheid in Eemsdelta te verbeteren.

Wethouder Jan Menninga: “In Eemsdelta hebben we al ervaring met initiatieven vanuit de samenleving. Ik verwacht de komende maanden verschillende aanvragen van actieve inwoners. Zij hebben vaak goede ideeën als het gaat om noaberschap, bewegen, een ommetje of bijvoorbeeld een groenplan. We roepen alle inwoners op om na te denken over een goed plan om de leefbaarheid in onze gemeente te versterken. Onze gebiedsregisseurs denken graag mee en helpen inwoners om een plan op te stellen.”

Aanvragen
Bekijk welke gebiedsregisseur kan helpen bij en hoe je een subsidie kunt aanvragen op eemsdelta.nl . De gebiedsregisseur voor Spijk is Edwin Broekman

Gemeente Eemsdelta

Dorpsagenda