Molen is weer de blikvanger van ons dorp

Na een restauratie van bijna een jaar werd zaterdag 2 mei onze dorpsmolen opengesteld voor het publiek. Tientallen bezoekers grepen de kans het binnenwerk van de molen te bekijken en als extra bonus te genieten van het prachtige uitzicht vanaf het bordes. Voor de aankleding van dit feestelijke gebeuren zorgden kraampjes met oude ambachten, ons dorpstreintje en een film uit de oude doos die in de molen te zien was. Daarnaast vond aan de voet van de molen de start van de Bevrijdingstour plaats. De oude legervoertuigen pasten prima in dit decor. De openstelling was overigens niet de officiële opening. Die is ergens aan het begin van de zomer gepland.

Vrijwilligers gezocht voor activiteiten

Nu de restauratie gereed is, de molen weer draait, hebben we een prachtige locatie voor activiteiten en blikvanger midden in ons dorp. Het is de bedoeling dat er tal van activiteiten worden georganiseerd. Denk eens aan een expositie of een proeverij met lokale producten. Het Groninger Landschap vraagt vrijwilligers die hiermee aan de slag gaan. Heb je ideeën en wil je met een groep mensen onze molen tot zijn recht laten komen? Neem dan contact op met s.zandvliet@groningerlandschap.nl of bel naar: 050 800 32 15.

Links

Meer informatie over vrijiwlligerswerk bij Het Groninger Landschap

Naar de pagina over onze molen op www.groningerlandschap.nl